FPUH CHATECH

WITAMY

Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Piły mostowe

W ofercie posiadamy piły w zabudowie wolnostojącej oraz klasycznej fundamentowej (montowane na murkach). Dostępne dotychczas w naszej ofercie piły typu Boston Plus, Atlanta Plus oraz Dallas Plus zastąpione zostały lekko zmodernizowaną wspólną serią maszyn typu: PSO-7,5/3200. Nowa seria maszyn charakteryzuje się budową w pełni modułową co pozwala kupującemu dopasować wyposażenie maszyny do specyficznych potrzeb i wymogów. Wersja standardowa zawiera wyłącznie niezbędne do pracy wyposażenie.
Zobacz szczegóły

Boczkarki profilowe - NOWY MODEL !!!

Posiadamy w ofercie boczkarki profilowe charakteryzujące się dużymi możliwościami obróbczymi. Oferowane funkcje dostępne były dotychczas wyłącznie w znacznie droższych maszynach. Podczas procesu projektowania szczególny nacisk położyliśmy na łatwość jej parametryzacji, szybkość ustawiania materiału co przekłada się bezpośrednio na szybkość całego procesu obróbki. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z możliwościami oferowanych przez naszą firmę maszyn.
Zobacz szczegóły

Silniki i wrzeciona

Oferujemy Państwu możliwość zakupu silników i wrzecion do maszyn kamieniarskich:
- silniki trójfazowe, asynchronicznie do pił - produkty włoskich firm Saccardo oraz VEM. Szeroki zakres mocy i prędkości obrotowych.
- głowice (wrzeciona) do boczkarek profilowych - produkty włoskich firm Saccardo oraz VEM. Szeroki zakres mocy, prędkości, skoku, itp.

Stoły hydrauliczne

Gama naszych produktów została poszerzona o stoły robocze (obróbcze) do maszyn kamieniarskich z możliwością zwodzenia. Jako źródło napędu podnoszenia/zwodzenia wykorzystany został układ hydrauliczny bazujący na komponentach firmy Argo Hytos. Zwodzenie stołu do pozycji pionowej znacznie przyśpiesza załadunek płyty oraz czyni go bezpieczniejszym zarówno dla obsługi jak i samego surowca. Ponadto oferowane stoły standardowo wykonywane są jako stoły obrotowe z podziałką ryglowania 45 stopni. Mechanizm ryglowania wg, życzenia klienta może być zrealizowany jako ręczny (mechaniczny) lub pneumatyczny.

Automatyka przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem układów regulacji i sterowania w wszelkiego rodzaju urządzeniach i liniach produkcyjnych. Zadania związane z automatyką realizujemy kompleksowo począwszy od opracowania koncepcji sterowania a kończąc na uruchomieniu i wsparciu produkcyjnym. Projektujemy instalacje elektryczne, tworzymy oprogramowanie dla sterowników PLC, paneli operatorskich, prefabrykujemy szafy sterownicze, pulpity operatorskie. W naszych projektach stosujemy nowoczesne rozwiązania, lecz tylko te, które gwarantują dobrą funkcjonalność przy przystępnej cenie.
Zobacz szczegóły

 
Copyright@ chatech 2010