O FIRMIE

Firma założona w 2010r w województwie podkarpackim. Od początku celem działalności było projektowanie i produkcja wysokiej jakości maszyn przeznaczonych do obróbki kamienia naturalnego, przede wszystkim granitu i marmuru.

Początkowo nasza oferta skupiona była na klasycznych piłach mostowych oraz boczkarkach profilowych. W ślad za potrzebami rynku stale poszerzaliśmy swoją ofertę o kolejne rodzaje maszyn ze sterowaniem konwencjonalnym jak i CNC.

Jesteśmy małą firmą której model biznesowy opiera się na korzystaniu przy produkcji także ze specjalizowanych zasobów technologicznych firm z nami kooperujących. Możliwość wyboru odpowiedniej technologii produkcji, skorzystanie z właściwego parku maszynowego daje nam przewagę nad konkurencją zarówno w kwestii jakości jak i elastyczności produkcji. Projektowanie i produkcja maszyn specjalistycznych, również nietypowych, spełniających specyficzne wymogi klientów jest naszym priorytetem .

Projektując nasze maszyny dbamy o innowacyjność rozwiązań w nich stosowanych. Oczywiście ta innowacyjność rozwiązań nie jest celem samym w sobie, ma natomiast przełożyć się na szeroko rozumianą jakość tj. precyzję, wysoką wydajność, niską awaryjność oraz prostotę obsługi. Spełnienie powyższych założeń jest możliwe poprzez połączenie przemyślanego projektu z komponentami renomowanych firm. Zachowanie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnych cen jest naszym celem.